Arkadia -park krajobrazowy angielski w Nieborowie i Arkadii
Powrót na stronę główną
Kliknij aby wejść

NAWIGACJA GPS:
N52°05'14.5" E20°00'46.4"


Aktywna mapa z lokalizacją :

Lokalizacja Google satelita

Park krajobrazowy w Arkadii

Kolejne niezwykle urocze miejsce.... My zrobiliśmy tak: z Warszawy wyjechaliśmy krajową 2 na zachód, koło Łowicza skręciliśmy w lewo na Skierniewice i po kilku kilometrach znaleźliśmy Arkadię po lewej stronie drogi. Zaraz przy wejściu parking płatny 4 zł a samochodów pilnuje starszy facio, jak chcecie za darmo to zaraz po dugiej stronie drogi są miejsca parkingowe na małym ryneczku przy sklepach.

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące tego miejsca, jego historię i plany znajdziecie na niżej zamieszczonych zdjęciach tablic informacyjnych, brakuje tam tylko cen biletów ale jak weźmiecie po 20 zł na osobę to na pewno na wszystko wam wystarczy.

Bardzo zadbane miejsce, czyste z wystrzyżonymi trawnikami i doskonale zaopatrzone we wszelkie tablice informacyjne. Mile spędzone pare godzin. Nie przeoczcie wystawy urn w małym budynku nad jeziorem, są tam przedmioty zrobione na kilkaset lat przed naszą erą a najlepiej ścisło się trzymać wskazówek pokazujących trasę zwiedzania to wówczas nic was nie ominie. Jedyny warunek dobrej zabawy w tym miejscu to w miarę dobra pogoda.

...::::Wszystkie niezbędne informacjie (historia, ceny biletów)::::...
http://www.nieborow.art.pl/


Hotele Łódź

Stronka istnieje od: 20.03.2007
Odwiedziło nas: